Kwarantanna

Drodzy Rodzice, w wyniku zaistniałej sytuacji, przedłużającej się kwarantanny, mając na uwadze troskę o prawidłowy przebieg pracy dydaktyczno- wychowawczej, a przede wszystkim, mając na względzie optymalny rozwój naszych przedszkolaków, pragniemy zaproponować Państwu zadania opracowane przez nasze nauczycielki, dostosowane do etapu rozwoju Państwa dzieci, wieku oraz tematyki kompleksowej realizowanej w poszczególnych grupach wiekowych. Dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o przesłanie nam Waszych adresów e-mailowych poprzez wiadomość prywatną na FB lub na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W związku z realizacją obowiązku szkolnego przez dzieci 6-letnie, prosimy Rodziców „Biedronek” o jak najszybsze przesłanie Państwa adresu e-mail.
Będziemy Państwu indywidualnie wysyłać materiały, propozycje zadań, itp.
Jednocześnie zachęcamy Państwa, aby wysyłać zdjęcia swoich dzieci -ich prac plastycznych, ciekawych pomysłów na zabawy, mogą być również zdjęcia jak wspólnie pieczecie, gotujecie i efektów końcowych swoich dzieł kulinarnych. Fotki będziemy wstawiać na naszym profilu 
ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI I DUŻO ZDROWIA